KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7292584
nr 729 2584
Gravyrer
3 st, Handkolorerade, ramens innermått: 29x40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 december 2011
kl 17:18:00
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
Gravyrer
Kondition: slitage, skador
nr 729 2584
Gravyrer
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 5 december 2011 |